PROJEKTAS „BŪTI PAVYZDŽIU“

2023-11-07 (atnaujinta 2024-05-01)

Kauno r. Neveronių gimnazijos bendruomenės puikias idėjas lydi džiuginančios veiklos ir jų rezultatai. Aktyvus ir gausus gimnazijos bendruomenės dalyvavimas Dorinio ugdymo projektuose ugdo pažinimo, socialines, emocines, kultūrines bei komunikavimo kompetencijas. Dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja metodininkė Darija Kulvietienė pakvietė atkreipti dėmesį į vieną iš gimnazijos strateginių tikslų – įgyti ir sėkmingai naudoti socialinius ir emocinius gebėjimus, siekiant užtikrinti mokinių asmeninę ūgtį ir sėkmę gimnazijoje, gyvenime, dalyvaujant projekte „Būti pavyzdžiu“

„Niekada nepagalvojau, kad galiu būti pavyzdžiu kitiems“, „Esu pažangumo pavyzdys“, „Pavyzdžiai geriausi tylieji mokytojai“, „Pastebiu ir blogųjų pavyzdžių, net iš suaugusiųjų“, „Tėvai – geriausias man pavyzdys“, „ Stengsiuosi būti geru pavyzdžiu draugams“ – tokios frazės lydėjo projekto vykdytojus ir dalyvius. Gimnazistų teigimu, dalyvaudami  projekte jie ugdė bendruomeniškumą, socialinį aktyvumą, formavo asmenines moralines nuostatas, atsakingai priėmė sprendimus ir vertino jų pasekmes. Tai puiki galimybė dalintis asmeninėmis įžvalgomis, individualiai ir diskusijose peržvelgiant asmeninę ūgtį.

Esu  gero mokymosi ir lankomumo, draugiškumo, stiliaus, kūrybiškumo, pagarbos, mandagumo, linksmumo, sveikos gyvensenos, sportiškumo, tvirtos valios, darbštumo,  pagalbos, sąžiningumo, saikingumo, punktualumo ir bendravimo pavyzdys – iniciatyvos finale, kūrybiškai veiklas pristatė projekto dalyviai gimnazijos erdvėse.

Kauno r. Neveronių gimnazijos tikybos mokytoja metodininkė Darija Kulvietienė