ČIA KELIO PRADŽIA

2023-11-30 (atnaujinta 2024-04-26)

Nieko turbūt nėra svarbiau mokytojui, kaip matyti savo mokinį, grįžtantį į mokyklą ne kartoti kurso, o jau studentą, galintį pasidalinti savo patirtimi, paraginti jaunus žmones atkreipti dėmesį į savo galimybes, siekius. Toks mokinys mūsų gimnazijoje yra Aistis Melnikas, buvęs VIII laidos abiturientas, KTU Taikomosios chemijos fakulteto studentas, korepetitorių komandos www.pitagorietis.lt įkūrėjas. Vaikinas susitiko su I–IV klasių mokiniais, kalbėjo su jais apie motyvaciją, laiko planavimą, tikslo išsikėlimą ir sistemą, kurią reikėtų susikurti, kad galėtum užsibrėžtą tikslą pasiekti. Aistis kalbėjo apie įvairius  mokymosi būdus, kuriuos reikia išmėginti, norint surasti sau tinkamiausią, paragino aktyviau patiems ieškoti įvairių ne tik pramoginių, bet ir ugdomųjų veiklų.

Labai smagu, kad Aistis visada mielai aplanko savo buvusią mokyklą, kuri buvo jo kelio pradžia, jo puikaus mokymosi startas. Su juo mielai bendrauja ne tik mokytojai, bet ir dabartiniai gimnazistai, nes šis studentas yra puikus pavyzdys to, kad turint aiškų tikslą ir stabilią mokymosi sistemą, galima pasiekti savo svajonę. Mums labai džiugu, kad buvusiems mokiniams rūpi ne tik asmeninė, bet ir kitų jaunų žmonių ateitis.

Didžiuojamės Aisčiu!

Neveronių gimnazijos bendruomenė

Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka