MES UŽ – NEVERONIS!

2023-05-31 (atnaujinta 2024-05-07)

2022–2023 M. M. KAUNO RAJONO GIMNAZIJŲ / PROGIMNAZIJŲ MOKINIŲ SPORTO ŽAIDYNIŲ VAIKINŲ FUTBOLO 7X7 PIRMENYBĖSE DALYVAVO NEVERONIŲ GIMNAZIJOS FUTBOLO RINKTINĖ

Gegužės 30 d. Vilkijoje vyko Kauno rajono mokyklų futbolo pirmenybės. Renginyje dalyvavo ir Neveronių futbolo rinktinė. Sudalyvauta labai garbingai.

Šios varžytuvės buvo pirmos šiems mūsų gimnazijos vaikinams. Pasidžiaukime, kad jie nepabūgo ir nusprendė atiduoti visas savo jėgas ginant mokyklos garbę. Pirmenybėse išlieta daug prakaito, iškęsta nemažai skausmo, tačiau įgauta daug patirties. Pamatėme, jog yra kur tobulėti, tad reikia skirti dar daugiau dėmesio treniruotėms.

Treneriai yra patenkinti komandos kovingumu, drąsa ir ryžtu dalyvaujant rungtynėse.

MES UŽ – NEVERONIS!

Komandą treniruoja Edvinas ir Haroldas.

Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka