NUO 2023 M. RUGSĖJO 1 D. – ATNAUJINTOS UNIFORMOS

2023-05-18 (atnaujinta 2024-05-04)

Uniforma – standartizuota apranga, dėvima tam tikrų organizacijų narių darbo metu. Ji sukuria vieningą organizacijos įvaizdį. Mokyklinė uniforma – mokyklos vizitinė kortelė. Ji turi būti patogi, praktiška ir kokybiška, atitikti mados tendencijas, o svarbiausia – patikti mokiniams. Todėl drąsiai tariame, jog didžiosios dalies Kauno r. Neveronių gimnazijos bendruomenės narių nutarimu (ir mokinių, ir tėvų, ir netgi mokytojų!), po ilgų svarstymų ir įvairių apklausų, pagaliau galime pasidžiaugti atnaujintomis uniformomis! Atnaujintų uniformų aprašymu dalinamės su visais:

• PUG, 1–4 kl. mokiniai kasdien dėvi juodas kelnes / tamsius džinsus / tamsiai mėlynus sijonėlius, bordo spalvos polo marškinėlius su gimnazijos emblema, bordo spalvos džemperius be gobtuvo su gimnazijos emblema.
  • PUG, 1–4 kl. mokiniai šventinėmis dienomis vilki baltas palaidines / baltus marškinius, bordo spalvos džemperius be gobtuvo su gimnazijos emblema, juodas kelnes / tamsiai mėlynus sijonėlius.
  •  5–8, I–IV kl. mokiniai kasdien vilki tamsiai mėlynos spalvos džemperius be gobtuvo su gimnazijos emblema, mėlynos spalvos polo marškinėlius su gimnazijos emblema, juodos spalvos kelnes / tamsius džinsus / tamsiai mėlynus sijonus.
  • 5–8, I–IV kl. mokiniai šventinėmis dienomis vilki baltas palaidines / baltus marškinius, tamsiai mėlynus švarkus, juodas kelnes / tamsiai mėlynus sijonus.

Suprantame, kad prie pokyčių reikia priprasti. Todėl 2023–2024 m. m. bus skirti pereinamajam laikotarpiui dėl:

• PUG, 1–4 kl. mokinių bordo spalvos liemenės vilkėjimo;
  • 5–8, I–IV kl. mokinių švarkų vilkėjimo.

Visas uniformos dalis galite įsigyti UAB „TOMETA“ (Technikos g. 18S, Kaunas; darbo laikas: I–V 9.00–17.30), tel. 8 (37) 455185, el. p. uzsakymai@tometa.lt.

Žemiau pateikiame UAB „TOMETA“ preliminarių kainų sąrašą:

Uniformos dalisMokinių amžiaus tarpsnisSpalva

Kaina,

Eur

EmblemaPUG, 1–4 kl.Žalia–geltona3
5–8, I–IV kl.Žalia–geltona3
Polo marškinėliaiPUG, 1–4 kl.Bordo8
5–8, I–IV kl.Mėlyna10
Džemperis be gobtuvoPUG, 1–4 kl.Bordo23
5–8, I–IV kl.Tamsiai mėlyna23
ŠvarkasPUG, 1–4 kl.
5–8, I–IV kl.Tamsiai mėlyna60–65
Kelnės*PUG, 1–4 kl.Juoda29
5–8, I–IV kl.Juoda35
Džinsai*PUG, 1–4 kl.Tamsi24
5–8, I–IV kl.Tamsi
SijonasPUG, 1–4 kl.Tamsiai mėlyna29
5–8, I–IV kl.Tamsiai mėlyna32

Žvaigždute (*) pažymėtas uniformos dalis galite įsigyti ne tik UAB „TOMETA“, bet ir iš individualiai pasirinktos įmonės / parduotuvės ar pasisiūti.

Informuojame, kad š. m. birželio 12 d. 16.00–18.00 val. į Kauno r. Neveronių gimnaziją atvyksta UAB „TOMETA“ atstovai. Susitikimo metu (I a. fojė) galėsite pasimatuoti ir įsigyti ar užsisakyti atnaujinto tipo mokyklinę uniformą ar jos dalis.

Gimnazijos administracija