PROTŲ MŪŠIS „ŽEMĖ IR ŽMOGUS“ KAUNO R. NEVERONIŲ GIMNAZIJOJE

2023-04-23 (atnaujinta 2024-04-30)

Tęsiant Žemės mėnesio veiklas, balandžio 18 dieną mūsų gimnazijoje vyko protų mūšis ,,Žemė ir žmogus“, kurį organizavo geografijos mokytoja Laima Pyragienė ir fizikos mokytoja Rasa Šimaitienė bei III klasės mokiniai,  pasirinkę geografijos dalyką. Protų mūšį vedė IIIa klasės mokinė Augustė Štandtaitė. 5–7 ir 8–II  klasių mokinių komandos atsakinėjo į klausimus, susijusius su atliekų rūšiavimu, aplinkos tarša bei ištekliais. Daugiausia taškų surinkusioms komandoms buvo įteikti I, II, ir III laipsnio diplomai, kitiems – padėkos. Baigiantis protų mūšiui mokiniai reflektavo, kad norėtų daugiau ir ilgesnės trukmės tokių veiklų, sunkesnių klausimų, plačiau pakomentuotų atsakymų ir galbūt didesnės dalyvių auditorijos.

Kauno r. Neveronių gimnazijos mokytojos Laima Pyragienė ir Rasa Šimaitienė

Straipsnio nuotrauka