MOKINIŲ KELIONĖ Į LENKIJOS SOSTINĘ VARŠUVĄ

2023-03-27 (atnaujinta 2024-04-30)

Ilgai laukta kelionė į Lenkijos sostinę Varšuvą įvyko. Joje dalyvavo net  42 5–8 klasių mokiniai. Kelionė autobusu neprailgo, atlikome edukacines veiklas – stebėjome kelių infrastruktūrą ir energetinę sistemą. Nuvykę į Varšuvą, vedini įdomių gidės pasakojimų, lankėme senamiesčio objektus. Toliau mūsų taikinyje buvo M. Koperniko mokslo centras. Čia daugelį „eksponatų“ galima paliesti, išbandyti patiems, taip pat dalyvauti moksliniuose spektakliuose ir eksperimentuose. Mokslo centre mokiniai praleido daugiau nei tris valandas ir rado tikrai daug įdomios ir praturtinančios žinias veiklos, galėjo praktiškai išbandyti įvairius reiškinius.

Ekskursantai aplankė ir Varšuvos kultūros rūmų aukščiausią pastatą. Pasikėlus liftu į 230 m. aukštį atsivėrė nuostabus Varšuvos vaizdas: didingi pastatai, dangoraižiai, Vyslos upės vingiai.

Mokiniai grįžo kupini naujų žinių, tad dabar laukiame kelionės grįžtamojo ryšio: tyriminės veiklos ir jos sklaidos.

Mokytojos Rasa Šimaitienė ir Laima Pyragienė

Spausti čia