KAUNO REGIONO MOKYTOJŲ KONFERENCIJA ,,ERASMUS+ PROJEKTAI IR INOVATYVUS MOKYMAS(IS) MOKINIŲ PAŽANGAI“

2022-04-25 (atnaujinta 2024-04-30)

Kauno rajono švietimo centro, Kauno r. Domeikavos ir Neveronių gimnazijų organizuotoje konferencijoje patirtimi dalinosi penkiolika pedagogų. Pranešimus skaitė mokytojai iš Kauno rajono Domeikavos, Neveronių, Garliavos Juozo Lukšos, Karmėlavos Balio Buračo, Raudondvario gimnazijų, Šlienavos pagrindinės mokyklos, svečiai iš Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos, Alytaus profesinio rengimo centro.

Konferencijoje dalyvavo bendraminčiai iš visos Lietuvos, taip pat „Lyderių laiko 3“ Kauno rajono savivaldybės pokyčio projekto „Pozityvioji komunikacija ugdymosi rezultatams“ mokymosi draugai iš Karmėlavos, Domeikavos, Neveronių, Šlienavos. Konferencijos dalyviai susipažino su Kauno r. Neveronių gimnazijoje įgyvendintu ilgalaikiu projektu „Užsiaugink pats“, kurio rezultatas – sukurta gimnazijos arbata. Patyriminio darbo patirtimi gimnazijos mokytojai dalinosi ne tik su LL3 projekto mokymosi draugais, bet ir su užsienio partneriais iš Italijos, Suomijos, Turkijos, Ispanijos ir Portugalijos.

Konferencijos pranešėjai kalbėjo apie ugdymo procese taikomus veiksmingiausius mokymo ir mokymosi metodus, dalinosi patirtimi, kurią įgijo dalyvaudami „Erasmus+“ projektuose.

Kauno r. Neveronių gimnazijos direktorė Danguolė Marmienė

Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka