Projekto veiklos gimnazijoje - konkursas „kuriu logotipą"

2019-11-12 (atnaujinta 2024-05-14)

Mūsų gimnazijoje vyksta konkursas „Kuriu logotipą“, kurio tikslas sukurti Erasmus+ projekto „Healthy, Active Lifestyle“ gimnaziją reprezentuojantį logotipą.
I-ojo konkurso etapo metu 5–8, I–IV klasių mokiniai, pasitelkę kūrybiškumą ir informacines technologijas, kūrė ir teikė konkursui logotipus, o kompetentinga komisija, išrinko kelis, labiausiai atitinkančius pagal konkurso nuostatuose nustatytus reikalavimus.
Prasideda II-asis konkurso etapas, kurio metu bus renkamas labiausiai mokyklos bendruomenei patikęs logotipas.

KVIEČIAME VISUS AKTYVIAI DALYVAUTI renkant šauniausią, originaliausią, kūrybiškiausią, kokybiškiausią logotipą, kuris bus pristatytas ERASMUS+ projekto dalyviams iš Turkijos, Suomijos, Ispanijos, Italijos, Portugalijos.
Gruodžio 6–14 dienomis gimnazijos Facebook paskyroje BALSUOKITE už labiausiai Jums patikusį logotipą „Patinka (Like)“ mygtuko paspaudimu.
Daugiausiai „patiktukų“ surinkęs logotipas reprezentuos mūsų gimnaziją tolimesnėse Erasmus+ projekto „Healthy, Active Lifestyle“ veiklose.

I etapo nugalėtojai: