Pokyčių metas gimnazijoje

2021-11-18 (atnaujinta 2024-04-30)

Gimnazijos Pokyčių projekto komanda susirinko į susitikimą su konsultante Rūta Gudmonaite. Konsultantė Rūta supažindino su galimybėmis, patarė, kokių veiksmų galime imtis, kad mūsų idėjos taptų realiais pokyčiais. Mūsų komanda pasiryžusi padėti ir mokiniams, ir mokytojams glaudžiau bendradarbiauti, labiau suprasti vieniems kitus. Labai svarbu, kad nė vienas mokinys nesijaustų atstumtas, nesuprastas. Projektas tęsis dvejus metus, todėl tikime, kad užteks laiko pagerinti mokinių ir mokytojų savijautą. Šiltas pokalbis suvienijo visų mūsų mintis ir lūkesčius. Pasirinktos tikslinės grupės, aptarti tikslai ir uždaviniai, pasidalintos pareigos, išnagrinėta pokyčių būtinybė – visi šie dalykai buvo mūsų diskusijos ašis.

Pasidalinę mintimis, užsikrėtę pozityvumu, greitai startuosime!

Pokyčių projekto komanda

Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka