Erasmus+ projekto „Healthy, Active Lifestyle“ virtualūs susirinkimai

2021-05-08 (atnaujinta 2024-05-14)

Negalėdami vykti į kitas šalis ir dalyvauti veiklose gyvai, partnerinių šalių mokytojai dalyvavo susirinkime ir aptarė tolimesnę projekto ateitį. Vis dar neaiški situacija dėl pandemijos trukmės, o iki projekto pabaigos liko tik 1,5 metų. Mokiniai turėtų nuvykti į penkias šalis, bet per 1,5 metų tai įgyvendinti bus sunku, todėl mokytojai nusprendė vykdyti virtualius mobilumus. Tokiu būdu mokiniai turės galimybę susitikti su kitų šalių mokiniais, su jais susipažinti ir virtualiai vykdyti projekto veiklas. Susirinkime nutarta, kad virtualus mobilumas Lietuvoje vyks gegužės 24–26 dienomis. Mūsų gimnazija bus priimančioji šalis ir mokyklos mokytojai organizuos visas veiklas virtualiai. Tikimės, kad mokiniai puikiai praleis laiką, įgis daug žinių ir patirs naujų įspūdžių.

Straipsnio nuotrauka