Erasmus+ KA220 strateginio partnerysčių projekto parengiamieji susirinkimai

2021-05-08 (atnaujinta 2024-05-14)

Gimnazijoje ruošiamas naujas Erasmus+ strateginis partnerysčių projektas KA220. Partnerinių šalių mokytojai iš Lenkijos, Portugalijos, Italijos ir Turkijos dalyvavo virtualiuose susirinkimuose, aptarė veiklas ir skirstėsi pareigas. Projektas bus siejamas su menais, ekologija ir karjeros galimybėmis. Mokiniai mokysis surasti savo talentus, galės susipažinti su aktoriaus, dainininko, didžėjaus specialybių ypatumais, sužinos, kaip menas gali padėti tausoti ir saugoti gamtą. Projekto metu bus bendradarbiaujama su bendruomenės centrais, teatrais, dalyvaujama konferencijose. Mūsų mokykla bus projekto koordinatorė. Tikimės, kad projektas gaus finansavimą. Neapleidžia viltis, kad pandemija bus suvaldyta ir mokiniai turės galimybę gyvai susitikti su partnerinių šalių mokiniais.

Straipsnio nuotrauka