Miegas

2021-04-09 (atnaujinta 2024-05-14)

Kovo mėnesį mokiniai analizavo ir stebėjo savo miegą; kai kurie mokiniai tą darė mokydamiesi nuotoliniu būdu, o pradinių klasių mokiniai dvi savaites mokydamiesi mokykloje. Mokiniai naudojosi specialiomis programėlėmis, pildė miego dienoraštį, kuriame žymėjosi kėlimosi ir ėjimo miegoti laiką.

Remiantis stebėjimo rezultais, paaiškėjo, kad mokydamiesi nuotoliniu būdu mokiniai vėliau eina gulti, bet vėliau ir keliasi, todėl miego vidurkis yra daugiau nei 8 valandos. Gaila, bet atsirado mokinių, kurie eina miegoti labai vėlai ir miega tik daugiau nei 4 valandas. Pradinių klasių mokinių miego vidurkis yra truputį mažesnis nei 8 valandos. Tačiau visi mokiniai savaitgaliais miega ilgai, daugiau nei 10 valandų. Miego rezultatai bus aptarti su mokiniais balandžio mėnesį, bus pasiūlyta rekomendacijų (prieš miegą nevalgyti, neleisti laiko prie išmaniųjų įrenginių, paskaityti knygą, išeiti pasivaikščioti, išsimaudyti vonioje). Su nerimą keliančiais rezultatais bus supažindinti ir mokinių tėvai.

Anglų k. mokytoja Rita Petkevičienė

Straipsnio nuotrauka