Aktyvi diena gamtoje

2020-11-06 (atnaujinta 2024-05-14)

Laikinai dėl Covid–19 pandemijos neįmanoma keliauti ir atlikti veiklų kitose šalyse, tačiau Erasmus projekto „Healthy, Active Lifestyle“ veiklos vyksta gimtosiose šalyse. Partnerinės šalys nusprendė mokinių fizinį aktyvumą bei psichologinę savijautą gerinti, leidžiant laiką gamtoje. 6b klasės mokiniai su savo klasės vadove Rita Petkevičiene praleido nuostabią, šiltą dieną, keliaudami su dviračiais iki Pravieniškių. Mokiniai pažaidė žaidimus, pasistiprino ir grįžo atgal į gimnaziją. Vaikai puikiai praleido laiką kartu, pagerino savo ir emocinę, ir fizinę būklę.

Taip pat šios klasės mokiniai spalio pabaigoje nusprendė kultūrinės pažintinės dienos metu vykti į Vilnių. Mokiniai susipažino su Vilniaus apylinkėmis daug vaikščiodami, lipdami į Gedimino pilies ir Trijų kryžių kalnus. Aktyviai leisdami laiką ne tik pagerino savo fizinę, psichinę savijautą, bet taip pat daug sužinojo ir apie Vilnių.

Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka