Atverkime savo širdis gerumui

2023-01-26 (atnaujinta 2024-04-16)

Vėsų antradienio rytą Neveronių gimnazijos devintokai su gausiomis dovanomis lankėsi beglobių gyvūnų prieglaudoje „Penkta koja“. Gimnazistai ne tik parūpino maisto, žaislų ir paklotų, bet ir leido laiką vedžiodami prieglaudoje gyvenančius šuniukus. Kiekvienas jaunuolis šiandien susipažino su nauju keturkoju draugu. Leisdami laiką su kažkieno pamirštu, atsisakytu ar net išmestu gyvūnu, I a/b klasių mokiniai atsidūrė akistatoje su atsakomybės stokos, aplaidumo ir net žiaurumo pasekmėmis. Žvelgdami pamestiems gyvūnams į akis, jaunuoliai išvydo jose ne tik dėkingumą, bet ir baimę, skausmą, neviltį. Ši skaudi, bet prasminga patirtis verčia ne tik susimąstyti, bet ir garsiai pareikšti: „Žmogau, tai tavo pareiga, kad šios nuostabios, bet tokios liūdnos akys nušvistų džiaugsmingu dėkingumu, ir mūsų gražioje šalyje apskritai nebeliktų beglobių gyvūnų“.

Savo auklėtinių iniciatyva džiaugiasi klasės vadovė Jūratė Pilsudskienė

Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka Straipsnio nuotrauka