Šv. Kalėdų belaukiant

2022-12-22 (atnaujinta 2023-02-03)

Neveronių gimnazijoje įvyko tradicinis kalėdinis koncertas "Šv. Kalėdų belaukiant". Muzikos mokytojo A. Pilipausko paruošti mokiniai džiugino kalėdinėmis dainomis, lietuvių kalbos mokytojos D. Žuromskienės dramos būrelio mokiniai pakvietė į V. Žilinskaitės spektaklį "Visos pasaulio tetos", prie šventinių sveikinimų prisidėjo ir Mokinių taryba.

Kalėdiniame koncerte dalyvavo svečiai: Kauno raj. savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas J. Petkevičius, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys, Neveronių bendruomenės centro pirmininkas Laimonas Teresa, Neveronių viešosios bibliotekos vedėja G. Grybienė, Neveronių laisvalaikio salės kultūrinių renginių organizatorius Ž. Juška, kuriuos pradžiugino mokinių pagamintos dovanėlės.

Direktorės padėkomis už puikias iniciatyvas ir šaunų darbą apdovanoti mokytojai: R. Sidkovienė, D. Žuromskienė, P. Raugala, Mokinių tarybos pirmininkė G. Miškinytė. Už ištikimybę ir tapatumą gimnazijai padėkos raštu apdovanotas UAB "Žavalda" kolektyvas.

Šv. Kalėdų belaukiant